43. Kongres i targi LNE

43. Kongres i targi LNE w Krakowie, to największa konferencja w branży beauty. Swoją wiedzą dzielą się tam najlepsi eksperci i praktycy, m.in. lekarze i kosmetolodzy, dlatego nie mogłoby nas tam zabraknąć. W dniach 8-9 października zapraszamy do Expo Kraków, znajdziecie nas na stoisku nr 23. Zaprezentujemy możliwości Capenergy TecarAesthetic, służącego m.in. do zabiegów bezinwazyjnego liftingu i modelowania ciała. Nasze urządzenie otrzymało również nominację w Konkursie Innowacje, którego nagrody przyznawane są dla najbardziej odkrywczego produktu i sprzętu w branży beauty. Wyniki poznamy podczas wydarzenia! Dodatkowo na stoisku będzie można obejrzeć urządzenie do RF mikroigłowej Loktal, przeznaczone do zabiegów rewitalizujących, odmładzających, redukujących rozstępy i blizny.

Zapraszamy również na wykład pt. „Jedna technologia – wszechstronne możliwości. Kompleksowe zastosowanie urządzeń RF w zabiegach na twarz i ciało”, który odbędzie w ramach Alei Spotkań, 9.10 o godz. 10.45, a wygłosi go nasza szkoleniowiec mgr Anna Lewczuk.

Autor:
Udostępnij:
Ostatnio dodane

Warning: Undefined variable $i in /home/users/newu/public_html/capenergy.pl/strona/wp-content/themes/capenergy/template-parts/elements/similar.php on line 69