Dla Specjalistów
Przeczytaj o urządzeniu Capenergy. Sprawdź, o jakie zabiegi poszerzy Twoją ofertę.
Kontakt Moduły urządzeń
Dla Specjalistów
Przeczytaj o urządzeniu Capenergy. Sprawdź, o jakie zabiegi poszerzy Twoją ofertę.
Firma Capenergy istnieje na rynku od roku 1984

Skuteczność terapii została potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi. Urządzenie wykorzystywane jest w zabiegach na twarz i ciało – sprawdź wybrane wskazania i przeczytaj więcej o zabiegach

Najnowsza technologia i innowacaj na świecie
z Certyfikatem Medycznym 13485

Najbardziej innowacyjna technologia na świecie z certyfikatem ISO 13485. Certyfikaty Zgodności Medycznej CE dla zamierzonych wskazań klinicznych.

Linie urządzeń Capenergy
CAPENERGY
Technologia
Technologia Capenergy

Urządzenie s tymuluje naturalne mechanizmy regeneracji, dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii radiofrekwencji. Capenergy doprowadza do organizmu pr ądy elektryczne, które powodują miejscowy wzrost temperatury, co odpowiada za wiele efektów terapeutycznych, takich jak: zwiększenie przepływu krwi, przyspieszenie metabolizmu tkankowego, hamowanie syntezy tłuszczu, stymulację naturalnych procesów naprawcz ych organizmu i łagodzenie bólu.

Zobacz efekty
Zobacz efekty zabiegów w zależności od wskazań Zdjęcia przed / po zabiegów estetycznych oraz dermatologicznych
Urządzenie wielozadaniowe

Capenergy Medical to pionier w dziedzinie innowacji, rozwoju i produkcji urządzeń medycznych Tecartherapy. To jedyna na świecie firma oferująca tak spersonalizowane rozwiązania w tej technologii. Capenergy to jedyne rozwiązanie tego typu, które umożliwia różnym specjalisto m poszerzenie oferty o kolejne zabiegi, niczym w specjalistycznej klinice.

Capenergy posiada obszerne publikacje naukowe i prowadzi obecnie kilkanaście badań w prestiżowych instytucjach, takich jak Uniwersytet Rey Juan Carlos w Madrycie oraz Hospital Clínic w Barcelonie.