TECAR Urogyne – uroginekologia


TECAR Urogyne to profesjonalne urządzenie do zabiegów z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej. Szeroka gama aplikatorów pozwala prowadzić kompleksową terapię z dostępu pochwowego i rektalnego dostarczając energię dokładnie w celowaną okolicę. Temperatura w miejscu zabiegu jest kontrolowana poprzez specjalny czujnik, co zwiększa bezpieczeństwo pacjenta.

TECAR Urogyne pozwala na skuteczne i szybkie leczenie urazów położniczych, mobilizuje bliznę po cesarskim cięciu, stosowane jest w leczeniu nietrzymania moczu oraz hemoroidach. Jest niezastąpione w terapii bólu związanego z miesiączkowaniem, współżyciem oraz przewlekłych dolegliwości w obrębie miednicy i kości ogonowej. Przywraca prawidłowe napięcie mięśni dna miednicy.

TECAR Urogyne posiada medyczny certyfikat zgodności CE dla dysfunkcji dna miednicy. Jego skuteczność potwierdzają badania kliniczne.

Fizjoterapia uroginekologiczna

Leczenie nietrzymania moczu

Mobilizacja blizn

Terapia bólu

Urządzenie
Moc (W)310
Kanały1
Częstotliwość3
TrybManual/Cap
Manual/Res
Waga13 kg
Wymiar (cm)34,5x42x22
Kontrola Temp
Protokoły zabiegowe-skrypt
Pomiar jakości prądu
Wielokanałowy
Przycisk bezpieczeństwa
Podstawa transportowa
Upgrade
Sonda
MJS końcówka

Dodatkowe akcesoria

refmodelopis
5350043Anal Incontinence Intracavitary DeviceUro-ginekologiczne urządzenie dorektalne do terapii zwieraczy odbytu i nietrzymania stolca. Czujnik temperatury.
5350044Rectal Intracavitary DeviceUro-ginekologiczne urządzenie dorektalne do terapii prostaty. Czujnik temperatury.
5350045Vaginal Intracavitary DeviceUro-ginekologiczne urządzenie dopochwowe do terapii pochwicy i dyspareunii. Czujnik temperatury.
CMJS Intracavitary DeviceUro-ginekologiczne urządzenie dopochwowe i dorektalne. Czujnik temperatury